Новини

на попередню сторiнку

Олександрія з 1 лютого побачить у ефірі та кабельній мережі новий телеканал «Вітер»: що покаже новий телеканал і як працюватиме (відео)

Олександрія з 1 лютого побачить у ефірі та кабельній мережі новий телеканал «Вітер»: що покаже новий телеканал і як працюватиме (відео)

1 лютого почнеться трансляція нового телевізійного ефірного каналу «Вітер» в місті Олександрії та місті Кропивницькому. Тестування почнеться за 2-3 дні до старту ефірного мовлення, повідомляють «Олександрійські новини».

«Ми маємо створити в ефірі вільний простір. У нас незаангажовані, не обтяжені ведучі. У нас програми, в яких можливо абсолютно все, що можливо у рамках законодавства. Я це так бачу. Тому буде гарна музика, багато цікавих програм, новини, програми, які будуть відрізнятись від того, що показують інші телевізійні канали», - повідомив на зустрічі із журналістами, ідеолог телевізійного проекту, директор Центральноукраїнського бюро новин Вадим Мурований.

«Для мене вітер - це перш за все символ абсолютної свободи. Цю назву придумав я. І вона по-різному сприймається моїми колегами, і це нормально, але ми хочемо відрізнятись, не бути схожими на інших, в тому числі не повторювати контент місцевих телеканалів», - розповів про ідею назви нового телевізійного каналу В. Мурований.


Проте на телеканалі буде і місцева складова, в тому числі новини міста Олександрії та міста Кропивницький, програми про міста та цікаві події, що відбуваються в них. Крім того, у ефірі будуть концерти світових зірок, телевізійні серіали та документальні фільми.


Транслюватись канал буде у відкритому доступі у цифровому ефірному мовленні на 32 каналі в місті Кропивницькому і в місті Олександрії. Є домовленості про трансляцію у кабельних мережах двох найбільших міст області. Є бажання перейти на рівень загальнообласного мовника, коли технічно телепередавальні потужності досягнуть 100% охоплення цифровим мовленням території області.

У нового каналу є напрацювання у створенні телевізійного продукту у напрямку новин, але поступово він буде наповнюватись і іншим місцевим контентом - спортивними, музичними та іншими телепрограмами.

0    1346     24.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!