Новини

на попередню сторiнку

Третій апеляційний адміністративний суд підтвердив незаконність тарифів на житло в Олександрії (фото)

Третій апеляційний адміністративний суд підтвердив незаконність тарифів на житло в Олександрії (фото)

Третій апеляційний адміністративний суд прийняв рішення, за яким підтвердив минулорічний судовий вердикт Олександрійського міськрайонного суду, щодо визнання незаконними тарифів на обслуговування будинків і прибудинкових територій в Олександрії, повідомляють «Олександрійські новини».

6 грудня були завершені дії по підготовці справи до апеляційного розгляду і призначено справу №398/4189/17(2-а/398/44/18) до апеляційного розгляду у судовому засіданні.

24 січня відповідне засідання відбулось. Як повідомляє позивач, Тетяна Вісільова, жителька міста Олександрії, суд прийняв докази сторони позивача і підтвердив правильність рішення міськрайонного суду від 10 вересня 2018 року. На засіданні представники міської влади та комунального підприємства не були присутніми. Суд оприлюднив вступну та резолютивну частину судового рішення.

Зокрема, у судовому рішенні за вересень минулого року зазначалось: «Визнати протиправним та нечинним рішення Виконавчого комітету Олександрійської міської ради №452 від 6 липня 2017 року "Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"».


Апеляційну скаргу, як свідчить ухвала суду, подав виконавчий комітет Олександрійської міської ради.


Нагадаємо, Третій апеляційний адміністративний суд — апеляційний спеціалізований адміністративний суд у місті Дніпрі. Юрисдикція суду поширюється на Дніпропетровську, Запорізьку та Кіровоградську області.

Суд утворений 27 червня минулого року.

Також «Олександрійські новини» повідомляли у 2018 році, що чинні тарифи на обслуговування будинків, суд визнав незаконними.
0    1097     24.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!