Новини

на попередню сторiнку

Хроніка боротьби із стихією у Кіровоградській області: відео ДСНС, 105 одиниць техніки і 1049 тон протиожеледних матеріалів (відео)

Хроніка боротьби із стихією у Кіровоградській області: відео ДСНС, 105 одиниць техніки і 1049 тон протиожеледних матеріалів (відео)

З п'ятої вечора минулого дня до 8 ранку 24 січня, до ліквідації заметів та відновлення транспортного сполучення у нормальному режимі, було залучено на Кіровоградщині 105 одиниць техніки та 118 дорожних робітників підрядних організацій Служби автомобільних доріг, повідомляють «Олександрійські новини».

На сторінці у фейсбук, очільник обласного управління ДСНС у Кіровоградські області Віталій Миронюк поширив відео, де показано як працювали рятувальники та дорожники. Він підписав його як «хроніка доби, що минула».


«Хурделило у кожному населеному пункті, на дорогах вводилися вимушені обмеження руху, і робітники і техніка дорожнього комплексу працювали безперервно буквально на межі можливостей. Станом на 22.00 рух по всіх дорогах державного значення був відновлений, але машини не зупинялись і продовжили чистити сніг до самого ранку», -повідомляє Жанна Петрович, фахівець із зв'язків з громадськістю та ЗМІ Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Журналісти "Олександрійських новини" мають відео, як було закрито рух транспорту для ваговиків у напрямку Олександрії зі сторони Знам'янки ввечері 23 січня. За Знам'янкою дорогу вже було розчищено.Витрати протиожеледних матеріалів за підрахунками САДівців за добу склали 1049 тон. «Нагадаємо, про ділянки з ускладненим проїздом на дорогах державного значення повідомляйте за номером: 068-664-64-22 (цілодобово)», - уточнюють у САД.

0    856     24.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!