Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії 32-річний чоловік, що вирішив силою “навести порядки” у сім'ї, тепер переховується від поліції

В Олександрії 32-річний чоловік, що вирішив силою “навести порядки” у сім'ї, тепер переховується від поліції

В Олександрії чоловік, що вирішив силою навести порядок у сім'ї, тепер переховується від поліції. молодик тепер може отримати кримінальне переслідування за свій вчинок, повідомляють “Олександрійські новини”.

“Олександрійським відділом поліції зареєстровано факт нанесення тілесних ушкоджень 32-річним олександрійцем. В ході сварки, в одному із домоволодінь по вулиці Ярмарковій (колишня Семашко), чоловік побив свою 17-річну дружину та 46-річну тещу. Згодом, він зник у невідомому напрямку. На місце події виїхала слідчо-оперативна група”, —  повідомила про подію представник сектору моніторингу Олександрійського міського відділу поліції Олена Переверзєва.

По даному факту проводиться перевірка та прийматиметься рішення відповідно до частини 1 статті 125 Кримінального кодексу України.

В разі доведення вини зловмисника, йому загрожує покарання за умисне легке тілесне ушкодження. Такі дії за Кримінальним кодексом України караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Фото "Pixabay"

0    1533     23.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!