Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині за порушення правил ведення агітації, представники політиків сплатять штраф

На Кіровоградщині за порушення правил ведення агітації, представники політиків сплатять штраф

На Кіровоградщині зафіксовано п’ять фактів порушення пов’язані з виборчим процесом, повідомляють "Олександрійські новини".  

“На Кіровоградщині від початку виборчої кампанії до поліції надійшло 9 повідомлень про порушення, пов’язані з виборчим процесом”, - інформує сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

“На теперішній час за 5 фактами, які було зафіксовано у Кропивницькому, Світловодську та Знам’янці, перевірки вже закінчено. Стосовно осіб складено адміністративні матеріали за статтею 212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) та статтею 212-14 (порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях) КУпАП.

Ми готові оперативно реагувати на всі повідомлення громадян про порушення виборчого законодавства. В обласному главку відомства створено робочу групу у складі представників підрозділів превентивної діяльності, патрульної поліції та оперативних служб для вжиття відповідних заходів», - зазначив заступник очільника Головного Управління Національної поліції в області Олексій Ніколаєв.

Фото прес-служби сектора комунікації поліції Кіровоградської області.


0    727     22.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!