Новини

на попередню сторiнку

У Кіровоградській області оголосили високий рівень небезпеки на дорогах через замети та вітер, що ламатиме гілки

У Кіровоградській області оголосили високий рівень небезпеки на дорогах через замети та вітер, що ламатиме гілки

23 січня у Кіровоградській області оголосили ІІ рівень небезпеки на дорогах. Імовірні снігові замети і ожеледиця, повідомляють «Олександрійські новини».

«В Кіровоградській області очікується ускладнення погодних умов: вночі місцями, вдень повсюдно значний сніг. Сильна хуртовина, снігові замети. На дорогах ожеледиця. Пориви вітру 15-20 м/с. В другій половині дня місцями по області налипання мокрого снігу та ожеледь», - повідомляє фейсбук-сторінка Служби автомобільних доріг Кіровоградської області.

За шкалою Бофорта, такі пориви вітру можуть ламати гілки дерев, а пересування стає утрудненим.

За інформацією обласного САД, прогнозовані на 23 січня погодні умови відповідають ІІ рівню небезпеки (помаранчевий) і можуть призвести до порушень чи часткового припинення руху автотранспорту на дорогах і вулицях.

«Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області рекомендує утриматися від поїздок на далекі відстані, або ж скористатися не автомобільним, а залізничним транспортом. Нагадаємо, якщо відмовитися від поїздки неможливо, негоду можна перечекати на майданчиках відстою для автотранспорту. На дорогах працюватиме дорожня техніка, тож надавайте їй пріоритет руху і будьте максимально уважними за кермом. Про ускладнені для проїзду ділянки повідомляйте диспетчера САД за номером: 068 664 64 22 (цілодобово)», - уточнюють у прес-службі обласного САД.


0    937     22.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!