Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відзначили 100-річчя Соборності відеомостом і ланцюгом єднання Центру, Сходу і Заходу України (відео)

В Олександрії відзначили 100-річчя Соборності відеомостом і ланцюгом єднання Центру, Сходу і Заходу України (відео)

В Олександрії відзначили 100-річчя Соборності України відеомостом єднання між громадами центральної, східної та західної України, повідомляють «Олександрійські новини».

Відеоспілкування відбувалось в читальному залі Олександрійської центральної районної бібліотеки. Західну Україну представляли громади закарпатського Виноградова, степову Луганщину – Новопсков, Львівщину – Жидачів.

До діалогу із громадами долучились голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, начальник відділу культури Антоніна Пилипенко, директор Олександрійського районного будинку культури Юлія Єлсукова, представник відділу освіти району Світлана Михайленко, член Національної спілки краєзнавців України Віктор Голобородько.

Захід відбувся за ініціативи луганських колег олександрійських бібліотечних працівників, розповіла директор Олександрійської централізованої районної бібліотечної системи Надія Чуянова.


Ольга Коріненко, очільник районної ради наголосила, що сила українців та української держави у єдності різних регіонів країни.


Краєзнавець Віктор Голобородько, наголосив, що варто згадати часи підписання Акту злуки, коли через терни обставин, виборювалась незалежність у 1919 році.


Під час діалогу між громадами, який здійснювався через відеоконференцію в скайп, представники громад різних регіонів України підтвердили те, що 22 січня – особливий день для України та українського народу, оскільки він нагадує те, що нас має єднати – спільне бажання побудувати сильну і незалежну державу.

Представники громад запрошували до продовження діалогу та на різноманітні заходи, що будуть відбуватись у різних куточках України

Наприкінці заходу всі його учасники утворили символічний ланцюг єднання громад Центру, Сходу і Заходу України.0    1049     22.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!