Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині виявили підпільну заправку із 6 тонами дизельного палива

На Кіровоградщині виявили підпільну заправку із 6 тонами дизельного палива

На підпільній заправці виявили та вилучили 6 тон дизельного пального працівниками управління захисту економіки у Кіровоградській області спільно зі слідчими поліції, повідомляють «Олександрійські новини».

«Вказана станція працювала без дозвільних документів та з порушенням правил безпеки. Під час проведення обшуків поліцейські вилучили понад 6 тон дизельного палива, обладнання, «чорнові» записи», - повідомляється на фейсбук-сторінці Управління захисту економіки в Кіровоградській області.

Триває досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого).

Санкція статті передбачає штраф від 97,55 тисяч гривень до 195,1 тисяч гривень або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
0    953     21.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!