Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відзначили Водохрещу на Войнівському водосховищі (фото)

В Олександрії відзначили Водохрещу на Войнівському водосховищі (фото)

Олександрійці відзначили Водохрещу першими на Кіровоградщині. Великий водосвятний молебень та освячення Войнівського водосховища провів Єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк вночі з 18 на 19 січня, повідомляють «Олександрійські новини».

На березі водосховища вирізали велику ополонку у вигляді хреста. Льодовий хрест стояв на віддалі від берега, де традиційно опівночі зібралось багато жителів міста Олександрії та району.

Після освячення води, чимало олександрійців вирішило зануритися у водохресну купіль. Для тих, кому потрібно було зігрітись – палало вогнище та діяв пункт обігріву. Надзвичайники чергували біля водоймища. Також було організовано гаряче частування.

Водохресної ночі для жителів Олександрії та Олександрійського району створювали святковий настрій творчі колективи району. Перед урочистим богослужінням на Войнівському водосховищі організовано та проведено районне театралізоване святочне дійство «На Йордан, на Водосвяття до нас завітайте!». У ньому взяли участь аматорські вокальні колективи Цукрозаводського Будинку культури «Надія» та Березівського сільського Будинку культури «Березівчанка», солістки Олександрійського коледжу культури і мистецтв Наталія Півняк та Юлія Черненко і солістка Войнівського сільського Будинку культури Тетяна Гуртова. Ведучою святочного дійства була Дарія Ратушняк, директор Березівського сільського Будинку культури, якій допомагав Дмитро Кучеров, директор Войнівського сільського Будинку культури. Музичний супровід здійснював Володимир Корнієнко. Автором сценарію є Тетяна Шоколова, художній керівник Олександрійського районного будинку культури.

Фото Віктора Голобородька


0    1167     21.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!