Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині розпочали набір до національної поліції

На Кіровоградщині розпочали набір до національної поліції

На Кіровоградщині розпочали набір до національної поліції, повідомляють "Олександрійські новини".

Головне управління національної поліції в Кіровоградській області оголосило конкурс на посади молодшого та середнього складу поліції. Усього проводиться набір бажаючих служити у правоохоронних органах по 60 вакансіях в кількох районах області. Про це інформує Управління кадрового забезпечення поліції Кіровоградської області.

Конкурсантам пропонують зарплату 8000 гривень для молодшого персоналу та 10000 гривень для середнього складу поліції, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, соціальне забезпечення та перспективи кар'єрного зростання.

Прийом оnline-анкети та документів розпочався з 21 січня 2019 і триватиме до 04 лютого 2019 року.

 - поліцейський ізолятора тимчасового тримання № 7 (місто Олександрія) - 1 вакансія, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення  оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ).

- інспектор-черговий ізолятора тимчасового тримання № 7 (місто Олександрія) - 1 вакансія, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення  оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ).

- поліцейський сектору реагування патрульної поліції (Олександрійський відділ) – 3 вакансії, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення  оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ).

- помічник чергового (Олександрійський відділ) – 1 вакансія, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення  оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ).

- дільничний офіцер поліції (Олександрійський відділ) - 1 вакансія, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення  оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ).

- слідчий (Олександрійський відділ) - 2 вакансії, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення  оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ).

Для отримання будь-якої додаткової інформації щодо майбутніх конкурсів на посади в поліції, Ви можете звернутися за телефоном (050) 383 99 96, (067) 523 10 90 та електронною адресою nabir.police.kg@gmail.com.

Адреса розташування поліцейської комісії та сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області:  м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41, повідомляє управління кадрового забезпечення поліції Кіровоградської області.


0    874     21.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!