Новини

на попередню сторiнку

Олександрія не витримала іспиту снігом: автобуси популярного маршруту зіткнулись на дорозі (фото)

Олександрія не витримала іспиту снігом: автобуси популярного маршруту зіткнулись на дорозі (фото)

Олександрійські комунальники вночі 21 січня, після початку снігопаду, намагались розчистити дороги на центральних вулицях міста, зокрема на проспекті Соборному та паралельних до нього вулицях, повідомляють “Олександрійські новини”.

Для цього використали тракторну техніку, яка курсувала близько 1-2 години ночі.

Проте розчистка засніжених вулиць була не завжди ефективною. В районі Восьмої школи, автобуси популярного маршруту №5 вранці не пропустили один одного.

“Сегодня утром в районе 8 школы напротив церкви столкнулись два автобуса. Произошло все из-за того, что дороги плохо почищены. Детворе пришлось идти пешком в школу”, — написав у фейсбук-спільноті “Александрия Online” олександрієць Віталій Артеменко.

На своїй сторінці городянин зазначив, що гроші за незавершену поїзду не повернули.

“З БАМа поки вийдеш — по коліна снігу”, —  написав коментар користувач Влад Маренков. БАМ — це народна назва мікрорайону Південного - одного з найбільших мікрорайонів міста за кількістю населення.

Наталія Чернодарова повідомила, що вулицю Міліцейську не розчищали: “ничего с утра не прочищали, Милицейская - засыпало полностью”.

Інші користувачі повідомляють, що на окремих ділянках встигали розчищувати сніг. “Район дитячої лікарні. Я з ранку йшла дорогу чистили і неодноразово, та сніг ішов густий. Просто не встигають чистити”, — повідомила Оксана Артеменко.
0    1685     21.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!