Новини

на попередню сторiнку

Погода в Олександрії на вихідні та понеділок, 21 січня

Погода в Олександрії на вихідні та понеділок, 21 січня

У суботу в Олександрії небо буде вкрито хмарами. Без опадів.

Температура повітря вдень -6…-1, вночі -9…-2. Атмосферний тиск становитиме 749-758 мм рт.ст. Вітер південно-західний від 2.1 до 5.4 м/с.

Народний прогноз погоди: 19 січня відзначається свято Хрещення Господнього або Богоявлення. За погодою цього дня прогнозували погоду на літо. Якщо холодна, ясна погода — літо засушливим буде. Похмура і сніжна — на рясний урожай. У давнину говорили: “День теплий — хліб темний (густий)”, отже, варто було очікувати хорошого врожаю хлібів. Також на хороший врожай вказували сині хмари та сніг пластівцями.

 

У неділю похмура погода незабаром відступить - ввечері в Олександрії на небі можливі прояснення. Без опадів.

Температура повітря вдень -15…-7, вночі -10…-5. Атмосферний тиск становитиме 755-758 мм рт.ст. Вітер західний від 1.2 до 2.9 м/с.

Народний прогноз погоди: 20 січня відзначається Собор Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна. Цей день є кінцем святок: “Іван Хреститель свята відвів”. Якщо цього дня стояла ясна і холодна погода, то літо очікувалось засушливе, а похмура і сніжна — натякала на рясний урожай. До 20-го січня закінчувались Богоявленські морози, і хоча попереду ще була майже половина зими, люди вже жили в очікуванні тепла: “Тріщи, мороз, не тріщи — минули Водохрещі: дуй, хурделиця, не дуй — на Великдень пішло”.

 

У понеділок в Олександрії сонце буде рідко з'являтися з-за хмар. З ранку і до пізнього вечора йтиме сильний сніг.

Температура повітря вдень -4…-3, вночі -7…-3. Атмосферний тиск становитиме 751 - 755 мм рт.ст. Вітер північний до 2,3 - 2,5 м/с.

Народний прогноз погоди: 21 січня вшановується пам’ять Еміліяна, сповідника. Раніше заметілі і бурани цього дня були звичним явищем, про що говорить і прислів’я: “Ємельян, накрути буран”. Слідкували цього дня в основному за вітром: якщо на Еміліяна дує з півдня — літо буде грозовим, а якщо день видасться ясним, то слід чекати засушливого літа.

  

Фото"Pixabay"

Джерело"Синоптик"

0    614     18.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!