Новини

на попередню сторiнку

Рятувальники проводять з олександрійцями роз’яснювальну роботу про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки (фото)

Рятувальники проводять з олександрійцями роз’яснювальну роботу про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки (фото)

Рятувальники проводять p олександрійцями роз’яснювальну роботу про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки повідомляють "Олександрійські новини".  

18 січня працівники міськрайонного відділу Управління ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу серед мешканців міста Олександрія. Спілкувались на тему пожежної безпеки у побуті. Зокрема рятувальники розповіли, яких порушень припускаються люди, що зрештою призводять до біди. Наголосили, що результатом легковажного ставлення до несправностей у системі вентиляції, у приладах і системах обігріву, до правил їх експлуатації є пожежі в оселях і на подвір’ях, травмування й загибель, втрата майна і житла. Працівники Служби порятунку закликали пильнувати дітей та дбати про їх безпеку, інформує прес-служба У ДСНС в області.

Також у розмові йшлось про порядок дій під час пожежі: ознаки пожежі, прийоми самопорятунку, способи надання допомоги постраждалим та домедичної допомоги. Попередили рятувальники громадян і про негативні наслідки нехтування правилами безпеки на кризі. Усім співрозмовникам було вручено листівки із застереженнями та правилами безпеки.

Фото прес-служби У ДСНС в області

0    1814     18.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!