Новини

на попередню сторiнку

Олександрійським нацгвардійцям готують грінки до супу, вітамінний салат і дають мед до чаю (відео)

Олександрійським нацгвардійцям готують грінки до супу, вітамінний салат і дають мед до чаю (відео)

Грінки до супу, вітамінний салат до гарніру з м'ясом і солодкий мед до чаю – це звичайне меню бійців Національної гвардії, які служать у військовій частині 2269, що розташована в місті Олександрії, повідомляють «Олександрійські новини».

Кухарі частини щодня готують для військовослужбовців перші страви, два гарніри, м'ясні страви, печуть запашні булочки, варять компоти та заварюють чай.

«У нас обов'язково кожного дня є дві перші страви, які міняються постійно. Картоплю ми готуємо трьох видів. Це може бути картопля-пюре, картопля по-селянськи, картопля тушкована, картопля смажена. Є повний асортимент усіх каш. І ячнева, і перлова, і гречана, і рис. Готуємо плов. Кожен четвер ми робимо розкладку на тиждень, розписуємо, щоб їжа була різноманітна», - розповідає старший кухар їдальні Олена Ткаченко.


Для кращого смаку до перших та других страв кухарі додають спеції, часник та зелень. Військовослужбовці турботу кухарів цінують і на апетит не страждають. Із задоволенням їдять і салат з капусти та моркви, і гарячий суп, і смачні котлети.

Обіди у військовій їдальні смачні, бо за словами військовиків, нагадують домашні страви. «Тут різні страви, вони всі смачні. Для мене мабуть найсмачніший український борщ. Тому що він завжди смакує на обід», - говорить військовослужбовець військової частини 2269 Віталій Сукач.


Солдатські порції досить великі, тому військовослужбовці обідають ситно. Це особливо доречно у холодні зимові дні, адже потрібно виконувати завдання і для цього треба енергія. Для контролю за дотриманням норм у їдальні є контрольні ваги. Гарне харчування додає гвардійцям сил і бадьорості для виконання військових обов'язків.


0    2198     17.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!