Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці можуть віртуально створи маніпулятивне ЗМІ і стати популярним (онлайн-гра)

Олександрійці можуть віртуально створи маніпулятивне ЗМІ і стати популярним (онлайн-гра)

Олександрійці можуть пройти тест-гру Маніпулятор, яка з гумором розповість про те, як створюються фейки, маніпуляції, протистояння та відбуваються інші негативні речі, що впливають на свідомість споживачів засобів масової інформації, повідомляють «Олександрійські новини».

Цю гру створили одразу декілька громадських організацій, що опікуються медіаграмотністю та просвітництвом у сфері медіа. Гра пояснює на прикладах як працюють маніпуляції на практиці і як можна цьому протидіяти.

«Якщо людині відкрити очі на дезінформацію, в яку вона вірила, то людина може образитись і... ще більше в неї повірити вважає експерт популярного українського сайту Texty.org.ua Анатолій Бондаренко, якого цитує сторінка Фейсбук Internews Ukraine.

«Для переконання краще використовувати гумор», – додав Анатолій та запропонував журналістам пограти в захопливу онлайн-гру «Маніпулятор».


Журналісти «Олександрійських новин» спробували використовуючи знання у протидії маніпуляціям та фейкам, максимально наблизитись до вищого рівня «найгіршого» ЗМІ, «використовуючи» маніпулятивні технології і змогли досягти рівня «інформаційний вандал».


0    958     16.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!