Новини

на попередню сторiнку

Кіровоградщина на 10 місці в рейтингу ведення бізнесу серед 25 регіонів України (інфографіка)

Кіровоградщина на 10 місці в рейтингу ведення бізнесу серед 25 регіонів України (інфографіка)

Кіровоградська область посіла 10 місце серед 25 регіонів України за результатами оцінки територій щодо легкості ведення бізнесу, повідомляють «Олександрійські новини».

В опублікованих результатах Регіонального DOING BUSINESS, лідерами є Вінницька, Івано-Франківська, Житомирська область, місто Київ, Львівська область.

Найгірший показник у Луганській, Запорізькій і Чернівецькій областях, хоча вони отримали позитивну динаміку змін у полегшенні ведення бізнесу по декільком критеріям.

Найбільш позитивно експерти оцінили можливість створення підприємства на Кіровоградщині. Зі 100 балів область отримала 83.


Щодо запровадження електронних сервісів - оцінка 19 зі 100 можливих дає 10-12 місце, оскільки навіть у лідера із запровадження електронних сервісів для бізнесу – Дніпропетровської області – показник 45.

Щодо інших показників - то це майже 50% балів із 100 можливих:

  • одержання дозволів на будівництво – 42;
  • оформлення земельної ділянки – 50;
  • приєднання до електромереж – 67;
  • сплата місцевих податків – 41.


Рейтинг є щорічним, та вимірює сприятливість інвестиційного клімату у регіонах України. За загальним правилом результати рейтингу базуються на даних, які наводяться експертами з приватного сектору економіки, які працюють у відповідних напрямках на території регіону, щодо якого складається анкета. Виключеннями з цього правила є підкомпонент «Надійність електропостачання» компоненту «Приєднання до електромереж», який розраховується відповідно до даних НКРЕКП, та компонент «Сплата місцевих податків», який розраховується на підставі офіційно розміщеної інформації про рішенням місцевих рад щодо відповідних ставок податків.

Загальний рейтинг вимірюється за сумою балів, набраною регіоном у кожному з шести компонентів.

0    817     16.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!