Новини

на попередню сторiнку

Управління справами Олександрійської міськради купує модний кросовер в урбаністичному стилі

Управління справами Олександрійської міськради купує модний кросовер в урбаністичному стилі

Модний кросовер в урбаністичному стилі Renault Captur або еквівалент такої автівки за ціною не більше, ніж 600 тисяч гривень закупить управління справами Олександрійської міської ради, повідомляють «Олександрійські новини».

Специфікацію авто Renault Captur зі «сміливим урбаністичним стилем», що дозволить не «спостерігати, а почати жити» дає сам виробник цього авто на офіційному сайті.

Базова комплектація автомобіля коштує від 482 тисяч гривень. Авто хочуть купити на відкритих торгах. Проте варто зазначити, що поставити «новий», як вимагає управління справами Рено, зможе тільки офіційний дилер.

Найближчим до Олександрії дилером Рено є фірма у Кременчуці, а також Черкасах, Кривому Розі та Дніпрі.

Нагадаємо, що управління справами міськради працює для «здійснення організаційного, інформаційного та матеріально-технічного забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради». Окрім того, відповідно до положення, це управління, «здійснює організаційне, фінансове, інформаційне, кадрове, матеріально-технічне забезпечення діяльності Управління справами та інших виконавчих органів міської ради, які обслуговуються бухгалтерією Управління.
0    1094     15.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!