Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські рятувальники та медичні працівники спільно працюватимуть під час Водохрещі

Олександрійські рятувальники та медичні працівники спільно працюватимуть під час Водохрещі

Олександрійські рятувальники готові до оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення масових заходів на Водохреща, повідомляють "Олександрійські новини".

“Щороку напередодні останнього важливого зимового свята – Водохреща рятувальники організовують заходи безпеки у місцях, де традиційно відбувається обряд занурення у відкриту водойму.

З метою запобігання нещасним випадкам на воді буде організоване чергування рятувальних постів у складі представників У ДСНС України в області та місцевих органів влади”, - інформує прес-служба Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області.

На кожному посту чергуватимуть рятувальники. Вони будуть забезпечені засобами рятування на воді, у тому числі рятувальними жилетами, кругами, баграми дерев’яними, мотузками. Також у рятувальників будуть засоби зв’язку та гучномовці. 

“Відпрацьовано взаємодію з медичними закладами області щодо надання (у разі потреби) невідкладної допомоги мешканцям області. Наразі проведено додаткові заняття, інструктажі з особовим складом Управління, який буде залучений до чергування, щодо дотримання правил безпеки на воді та порядку дій у разі виникнення небезпечних подій у місцях проведення заходів”, —  уточнюють в прес-службі У ДСНС.

В Олександрії та районі буде організовано два таких пости:

на ставку біля мікрорайону перемозького в місті Олександрії забезпечуватимуть бійці 12-ї ДПРЧ. Пост діятиме з 23.00 18 січня до закінчення заходу —  19 січня.

на ставку «Войнівський» в Олександрійському районі забезпечуватимуть бійці 10-ї ДПРЧ. Пост діятиме з 23.00 18 січня до закінчення заходу —  19 січня.

Нещодавно "Олександрійські новини" повідомляли про те, що олександрійці відзначать Водохрещу великим водосвятним молебнем та післякупальними розвагами.

Фото Віктора Голобородька


0    945     15.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!