Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії у школі № 2 запрацював інклюзивний центр для дітей

В Олександрії у школі № 2 запрацював інклюзивний центр для дітей

В Олександрії у школі № 2 запрацював інклюзивний центр для дітей повідомляють "Олександрійські новини".  

Відповідно до змін у Законі України «Про освіту» у 2018 році рішенням міської ради створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр Олександрійської міської ради» інформують на сайті міської ради.

Основне завдання закладу – надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, консультацій батькам і взаємодія з навчальними закладами щодо організації індивідуального та інклюзивного навчання. У центрі працюють чотири практичних психолога, три вчителя-логопеда, два вчителя-дефектолога і два реабілітолога з лікувальної фізкультури.

Спеціалісти здійснюють комплексну оцінку дитини, визначають її освітні потреби та розробляють індивідуальні програми розвитку. У разі необхідності з дітьми проводять корекційну чи реабілітаційну роботу в центрі або за місцем навчання.

Інклюзивно-ресурсний центр надає допомогу не лише дітям з порушеннями розвитку чи інвалідністю, а й усім олександрійським дітям віком від 2 до 18 років. При зверненні батьків спеціалісти здійснюють комплексну оцінку дитини, визначають її освітні потреби та розробляють індивідуальні програми розвитку. 

Інклюзивно-ресурсний центр працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 години.

Усі консультації і заняття – безкоштовні.

Звертатися до кабінет 105, загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 імені Горького по вулиці Святомиколаївська, 1.

0    678     15.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!