Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії вперше оприлюднили проект зонування міста, де центральна площа і парки позначені захищеними зонами (інфографіка)

В Олександрії вперше оприлюднили проект зонування міста, де центральна площа і парки позначені захищеними зонами (інфографіка)

Центральна площа міста Олександрії – площа Соборна – має бути виключно рекреаційною зоною озеленених територій загального користування, тобто територією, яка законом захищена від забудови. Те саме стосується популярних місць відпочинку громадян, серед яких відомі сквери та парки, повідомляють «Олександрійські новини».

На схемі зонування території міста, яка є у вільному доступі на офіційному сайті, зображено, що більшість відомих місць відпочинку городян, зокрема біля басейну «Дельфін», парк Шевченка та парк Молодіжний залишають за собою статус рекреаційної зони. Також на схемі позначено комерційні та інші об’єкти і перспективні території для житлової забудови.

До схеми долучено і пояснювальну записку, розроблену проектним інститутом. Проект розроблений державним підприємством «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» на замовлення управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.

План зонування території (зонінг) розроблений на основі генерального плану міста з метою регулювання планування і забудови територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів, створення сприятливих умов для залучення інвестицій.

В плані зонування території (зонінг) визначаються умови і обмеження використання території міста, надається обґрунтування меж територіальних зон, граничні параметри забудови в цих зонах, встановлюються містобудівні регламенти, визначаються види переважного та супутнього використання земельних ділянок. Зауваження та пропозиції приймаються управлінням житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради. Пропозиції можуть подавати жителі міста, депутати та представники органів самоорганізації населення (квартальні і вуличні комітети).

Нагадаємо, раніше мерія намагалась перекрити рух транспорту по центральній площі міста і планувала встановити там торгівельні майданчики.

Скандал завершився судовим розглядом. Суд визнав незаконними дії олександрійського мера щодо блокування площі бетонними блоками.
0    1940     11.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!