Новини

на попередню сторiнку

Біля Олександрії незабаром з'явиться ще одна об'єднана громада — у Петровому

Біля Олександрії незабаром з'явиться ще одна об'єднана громада —  у Петровому
Призначення перших виборів очікує Петрівська селищна об'єднана територіальна громада, яка межує із Олександрійським районом, повідомляють “Олександрійські новини”.
Станом на 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області діє 20 об'єднаних територіальних громад. Всі вони визнані спроможними і перейшли на прямі міжбюджетні стосунки, зазначає у коментарі Валентина Остапчук, консультант з питань комунікації Кіровоградського регіонального відділення Асоціації Міст України.
До кінця року завершиться формування Новомиргородської міської, Злинської сільської ОТГ, які створюються у відповідності до Перспективного плану створення громад області. Об’єднавчі процеси активізувались також в Знам’янському, Устинівському, Новгородківському, Кропивницькому районах, зазначають у регіональному підрозділі АМУ.
Також експерти прогнозують злиття вже існуючих об'єднаних громад із іншими населеними пунктами, які не стануть окремими центрами для об'єднання.
«Після успішного досвіду приєднання Першотравенської сільської ради до Компаніївської ОТГ, на сьогодні до проведення довиборів готові декілька території, які планують приєднатись до Дмитрівської, Соколівської, Первозванівської і Компаніївської  об’єднаних територіальних громад. Подібні процеси  можливо розпочнуться і навколо інших ОТГ, оскільки більшість з них створені у, так би мовити, не повному форматі, як то передбачає Перспективний план області. Нині вже можна говорити, що для покращення спроможності громади потребують укрупнення, де кількість населення не перевищує п’яти тисяч осіб», - зазначає консультант з правових питань проекту «Пульс» Вікторія Нижник.
Нагадаємо, очільником Петрівської районної держадміністрації є Сергій Завалій, який відомий олександрійцям як секретар Олександрійської окружної виборчої комісії у 2014 році. він також є очільником депутатської фракції «Солідарність» в Кіровоградській обласній раді.
Сергій Завалій, до початку роботи на державній службі, працював директором ТОВ «Агро Кепітал Менеджмент», ще раніше - начальником юридичного відділу ТОВ «УкрАгроКом».
До потенційної Петрівської ОТГ планує долучитись саме селище Петрове та Водянська сільська рада.

0    887     10.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!