Новини

на попередню сторiнку

В розслідуванні вбивства вчительки в Олександрії, отримано «покази і достатньо фактичних даних від підозрюваного» (відео)

В розслідуванні вбивства вчительки в Олександрії, отримано «покази і достатньо фактичних даних від підозрюваного» (відео)

Очільник обласного управління Нацполіції «внутрішньо не згоден» із рішенням суду, щодо домашнього арешту підозрюваного у резонансному вбивстві вчительки, що сталося в Олександрії нещодавно. «Але ми маємо рішення суду, повинні його виконувати», - прокоментував ситуацію «Олександрійським новинам» Роман Козьяков, начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

«Справа досить резонансна. Я виїздив на місце події, спілкувався безпосередньо із учасниками і співробітниками… Справа перебуває на контролі. Експертизи всі необхідні призначено. Щодо терміновості, то вони у пріоритеті» - уточнив Р. Козьяков.


Він також повідомив, що є співпраця з боку чоловіка, який підозрюється у тяжкому злочині: «Дійсно отримано достатньо показів і фактичних даних щодо причетності його (чоловіка – «ОН») до вчинення цього злочину. Що стосується самооборони чи обставин інших, це також в рамках кримінального провадження, з’ясовується».

Деталі резонансного випадку очільник обласного управління Національної поліції не розголошує, оскільки це в інтересах слідства. Більше інформації громадськість зможе дізнатись, на його думку, під час судового засідання або після винесення остаточного рішення суду.

Нагадаємо, раніше «Олександрійські новини» повідомляли, що олександрійця, який підозрюється у вбивстві дружини відпустили під цілодобовий домашній арешт у Новий Рік.

Потім стало відомо текст рішення суду, в якому розкрито деталі справи. Підозрюваний у вбивстві власної дружини олександрієць, запевняє, що це вона перша вдарила його ножем.

0    1876     10.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!