Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські кладовища доглядатиме за 886 307 гривні і 81 копійку комунальний «Ритуал»

Олександрійські кладовища доглядатиме за 886 307 гривні і 81 копійку комунальний «Ритуал»
Комунальне підприємство «Ритуал» отримає 886,3 тисячі гривень за поховання померлих одиноких громадян та обслуговування кладовищ у місті Олександрії, повідомляють «Олександрійські новини».
Витратити майже мільйон гривень на догляд кладовищ управління житлово-комунального господарства Олександрійської міськради вирішило шляхом проведення відкритих торгів. У аукціоні, який відбувся сьогодні, 9 січня, взяли участь два підприємства – комунальне підприємство «Знам’янський комбінат комунальних послуг» та комунальне підприємство «Ритуал» з Олександрії. Початкова ціна учасників аукціону не змінювалась за всі три раунди і складала відповідно 889 839,60 грн та 886 307,81 грн.
За 2018 рік конкуренти олександрійських комунальників отримали за інформацією аналітичної системи youcontrol.com.ua, бюджетних закупівель у знам’янської міськради на суму 4,7 мільйони гривень. В основному це утримання електромереж міста, транспортні послуги, прибирання снігу, косіння трави, відновлення огорожі, ремонти покрівлі, послуги з організації заходів. Єдиним видом послуг, який схожий на специфіку роботи комунального «Ритуалу» у знам’янського підприємства є «ритуальні послуги по похованню осіб, які мають особливі заслуги перед батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни; ритуальні послуги по похованню осіб, які мають особливі заслуги перед батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни». Таку закупівлю у минулому році за 7 тисяч гривень профінансувало управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому.
У листопаді 2018 року комунальне підприємство "Знам'янський комбінат комунальних послуг" отримало закупівлю Пантаївської селищної ради на 42 тисячі гривень для поточного ремонту мереж зовнішнього вуличного освітлення на вулиці Привокзальній та у провулку Степовий.

0    1337     09.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!