Новини

на попередню сторiнку

2,6 мільйони гривень в Олександрії заплатять комунальному «Світлоцентру» за обслуговування 7352 світильників

2,6 мільйони гривень в Олександрії заплатять комунальному «Світлоцентру» за обслуговування 7352 світильників

Комунальне підприємство «Світлоцентр» стало переможцем відкритих торгів у вигляді аукціону щодо послуги з технічного обслуговування систем освітлення вулиць і громадських місць та світлофорів. Аукціон завершився сьогодні о 14.06, повідомляють «Олександрійські новини».

Ціна за послуги за оцінкою замовника - управління житлово-комунального господарства Олександрії, становить 2,6 мільйони. Конкурентом у всіх трьох раундах було ТОВ «НВЕП Адамант». Ця фірма зареєстрована у місті Полтаві і запропонувала та не змінювала вартість своїх послуг на рівні 2 660 000 грн.

Компанія з Полтави, за інформацією аналітичної системи youcontrol.com.ua, має статутний капітал у розмірі 1,2 тисячі гривень, хоча чистий дохід від реалізації продукції складає за інформацією аналітичної системи 4,8-4,9 мільйони гривень. При цьому за офіційною статистикою підприємство у 2017 році мало збиток від діяльності у розмірі 350 тисяч гривень. За 2018 рік полтавське підприємство виграло закупівель у держави на 1,9 мільйони гривень. Всі ці закупівлі стосуються ремонтів чи обслуговування вуличного освітлення у районах Полтавської області.

У відповідності до тендерної документації, переможець торгів має обслуговувати 7352 світильники для освітлення доріг та вулиць Олександрії. А також опікуватись роботою 10 світлодіодних світлофорів.0    1546     09.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!