Новини

на попередню сторiнку

Погода в Олександрії на вихідні та вівторок, 8 січня

Погода в Олександрії на вихідні та вівторок, 8 січня

У суботу В Олександрії хмарна погода буде триматися до самого вечора. Без опадів.

Температура повітря вдень -6…-4, вночі -7…-4. Атмосферний тиск становитиме 749-753 мм рт.ст. Вітер південний від 2.3 до 3.2 м/с.

Народний прогноз погоди:  5 січня вшановується пам’ять святих Теодула (Федула), Саторника та інших. З цього дня уже розпочиналась активна підготовка до Різдвяних свят: прийнято було прибрати будинок і готувати кутю. Наші пращури за погодою цього дня передбачали погоду листопада. Для цього дня характерна вітряна погода, тому в минулі часи говорили: “Прийшов Федул, вітер подув” — що вказувало на хороший урожай. Сприятливою ознакою для врожаю вважаються ясні дні під час усього Різдвяного посту (28 листопада — 6 січня).


У неділю з ранку до самого вечора в Олександрії небо буде вкрите хмарами. Без опадів

Температура повітря вдень -6…-5, вночі -9…-6. Атмосферний тиск становитиме 749-753 мм рт.ст. Вітер північно-східний від 2.8 до 4.3 м/с.

Народний прогноз погоди: 6 січня усі православні народи святкують Святвечір. З цього дня настають Різдвяні морози. Глибоко промерзла земля передбачає родючість. За погодою цього дня визначали погоду грудня. Якщо тепло — весна буде холодною; заметіль — на врожай пшениці. У народі говорили: “Якщо на Кутю небо зоряне — багатий приплід скотини і багато ягід буде”. Якщо на святвечір буде снігопад, чекайте процвітання господарства у новому році, а якщо мороз — у сім'ї буде злагода і любов.


У понеділок протягом усього дня в Олександрії буде триматися хмарна погода. Без опадів.

Температура повітря вдень -10…-8, вночі -9…-8. Атмосферний тиск становитиме 755 - 759 мм рт.ст. Вітер північний до 3,9 - 4,8 м/с.

Народний прогноз погоди: 7 січня відзначається Різдво — одне з головних християнських свят. З давніх часів це день примирення, добра, миролюбності, прославлення Христа. Наші пращури помітили, якщо цього дня тепло — весна буде холодною. Якщо ж у день Різдва холодно і хурделиця, буде холодно і літом. Густий іній прогнозує літом достаток хліба і малини. Незважаючи на урочистість цього свята, світлий, ясний день вказував на неврожай. А багато зірок на небі — на врожай грибів, ягід та гороху.


У вівторок з ранку до самого вечора в Олександрії небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

Температура повітря вдень -12, вночі -13. Атмосферний тиск становитиме 755 - 759 мм рт.ст. Вітер південний до 1,1 - 3,3 м/с.

Народний прогноз погоди: 8 січня відзначається Собор Пресвятої Богородиці. У народі цей день називали Бабині каші. За кашею і погоду передбачали на найближчий час: якщо каша в печі рум’яниться — на сніг. Якщо до цього часу земля ще добре не промерзла, то літом соку не дасть, тобто врожай буде не дуже хорошим. Спостерігали цього дня за сонцем і за птахами: якщо біля сонця з’являлась світла смуга — на сніг. Якщо синиця зранку пищить — бути морозу вночі, а якщо галки і ворони влаштували безперервний ґвалт — варто чекати снігопад і заметілі.


Фото"Pixabay"

Джерело"Синоптик"


0    581     04.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!