Новини

на попередню сторiнку

Олександрійців привітали із Різдвяними святами та анонсували розклад Різдвяних богослужінь

Олександрійців привітали із Різдвяними святами та анонсували розклад Різдвяних богослужінь

Різдвяне вітання та розклад святкових богослужінь опубліковано на сайті Олександрійського благочиння Православної Церкви України, повідомляють «Олександрійські новини».

У тексті привітання від імені благочинного Олександрійського району Православної Церкви України священника Сергія Ярового говориться:

«Христос народився! Славімо Його!

Різдво Христове звіщає нам велику радість, що ми – діти Божі, що ми – храм Святого Духа і спадкоємці Царства Небесного. Різдво Христове – це найважливіша дата в усій історії людства, бо від Різдва Христового розпочалась нова ера часу. Наш людський розум не в силі зрозуміти та усвідомити цієї таємниці народження Сина Божого у Віфлеємі. Свята Церква співає чудовий ірмос: «Таїнство бачу я дивне і преславне: небом стає вертеп, престолом Херувимським – Діва, оселею – ясла, в яких лежить неосяжний Христос Бог. Його оспівуючи величаємо».

Дорогі брати і сестри! Подумки перейдімо до Віфлеєму, увійдімо Віфлеємський вертеп, погляньмо духовними очима на Богомладенця, що лежить у яслах, і скажемо Йому словами Святої Церкви: «Що принесемо Тобі, Христе, за те, що Ти явився на землі як людина заради нас?» Новонародженому Христу небеса принесли в дар зірку, земля – вертеп, пустиня – ясла, волхви – дари, пастирі – чудо.

У ці святкові дні, коли наші серця наповнюються духовною радістю,  сердечно поздоровляю вас, дорогі брати й сестри, з великим святом Різдва  Христового і Новим роком. Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, простоти  віри віфлеємських пастухів та мудрості волхвів. Хай запанує в нашому  обтяженому земними клопотами житті та на нашій рідній українській землі  любов Христова, яка довго терпить і милосердствує, не безчествує, не мислить зла, – любов, яка усе покриває і все переносить (1Кор. 13; 4-7).

Христос Народився! Славімо  Його!

Священник Сергій Яровий, Благочинний Олександрії та району Кропивницької єпархії Православної Церкви України».

Також сайт благочиння повідомляє, що Храм Христа Спасителя в місті Олександрії по вулиці Таврійській, 12 запрошує городян на богослужіння:

6 січня - Навечір’я Різдва

8:30 – Божественна літургія 

16.00 - Святкове Різдвяне Всенічне бдіння.


7 січня - Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

8.30 – Божественна літургія.


8 січня - Собор Пресвятої Богородиці

8.30 – Молебень з Акафістом до Пресвятої Богородиці.0    2985     04.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!