Новини

на попередню сторiнку

Попельнастівська громада Олександрійського району провела першу сесію: затвердили виконком, бюджет та шість цільових програм

Попельнастівська громада Олександрійського району провела першу сесію: затвердили виконком,  бюджет та шість цільових програм

Попельнастівська сільська рада провела першу сесію, на якій визнано повноваження депутатів об’єднаної територіальної громади та розглянуто на двох пленарних засіданнях 27 питань порядку денного, повідомляють «Олександрійські новини».

14 депутатів прийняли присягу. Це складає 100% складу нової ради. Обрано секретаря ради - Тетяну Озерну. Депутати об’єднаної громади, яка юридично матиме назву «Попельнастівська сільська рада», обрали склад виконавчого комітету. У виконком включили 11 представників громади, в тому числі виконуючих обов’язки старост сіл Долинське та Травневе - Віту Боцман, Надію Ковтанюк. У складі виконкому також директор місцевої школи Володимир Наврось, художній керівник будинку культури Михайло Ковальчук, головний лікар сільської амбулаторії Руслан Питула, представник фермерів-одноосібників Віктор Чорнобривець та товариства «Артем» Віталій Касапенко. В склад виконкому за посадою увійшли сільський голова, який тепер опікуватиметься всією громадою – Олег Волянський та секретар ради.

На першій сесії затверджено бюджет об’єднаної громади, який складатиме за доходами трохи менше 19 мільйонів гривень. До об’єднання, бюджет окремих громад, що нині ввійшли у Попельнастівську ОТГ, разом складав близько 9 мільйонів гривень.

Схвалено депутатами проекти шести цільових програм, які спрямовані на фінансове забезпечення пільгового проїзду і зв’язку, благоустрою громади, розвитку вулично-шляхової мережі, надання одноразової матеріальної допомоги, соціальної підтримки бійців АТО, ветеранів АТО та ОСС, а також розвитку земельних відносин. Також на сесії схвалено орієнтовний план роботи нової ради.

Нагадаємо, що голову об’єднаної громади в Попельнастівській ОТГ Олександрійського району обрали близько 90% виборців, що проголосували. Новообрана ради громади, яка офіційно матиме назву “Попельнастівська сільська рада”, має 14 депутатів від різних населених пунктів ОТГ. Найбільшу кількість представників депутатського корпусу отримала «Солідарність» - 6 депутатів. «Батьківщина» отримала представництво 5 депутатів. «Самопоміч» буде представлена у раді громади 3 депутатами.
0    2908     04.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!