Новини

на попередню сторiнку

10 категорій громадян в Олександрії не сплачуватимуть судовий збір у 2019 році (інфографіка)

10 категорій громадян в Олександрії не сплачуватимуть судовий збір у 2019 році (інфографіка)

У 2019 році олександрійці та українці, що мають особливий статус матимуть змогу не сплачувати судовий збір у певних випадках, повідомляють «Олександрійські новини».

«Платниками судового збору виступають громадяни України, іноземці, особи без громадянства, підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (в тому числі іноземні) та фізичні особи – підприємці, які звертаються до суду чи стосовно яких ухвалено судове рішення. Порядок сплати (справляння) судового збору встановлений ст.6 Закону України „Про судовий збір” відповідно до якої судовий збір перераховується у готівковій або безготівковій формі», - повідомив начальник юридичного управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Євгеній Змеул.

Статтею 5 Закону України „Про судовий збір” встановлено перелік осіб, які звільняються від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях. Як зазначає Євгеній Змеул, соціально незахищеним верствам населення, які в результаті збройної агресії на Сході нашої країни, залишилися в скрутній для них ситуації надаються переваги у юридичному захисті прав. Ці категорії громадян не сплачують судовий збір.

Нагадаємо, що судовий збір – це збір, який справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень, передбачених Законом «Про судовий збір» та включається до складу судових витрат.
0    1689     02.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!