Новини

на попередню сторiнку

Погода в Олександрії на вихідні та понеділок, 31 грудня

Погода в Олександрії на вихідні та понеділок, 31 грудня

У суботу в Олександрії небо буде вкрито хмарами. Без опадів.

Температура повітря вдень -1…+1, вночі -2…+2. Атмосферний тиск становитиме 749-754 мм рт.ст. Вітер південо-східний від 1.1 до 3.1 м/с.

Народний прогноз погоди:  29 грудня вшановується пам’ять святого пророка Агея, десятого із дванадцяти малих пророків. Наші пращури помітили, що іній на Агея передбачає теплі святки (7 січня), і говорили: “Агей іній сій”, “а якщо іній рясний, то Ананій (30 грудня) буде ясним”. Якщо цього дня буде морозна погода, то вона протримається до Хрещення (19 січня). Згідно з народними спостереженнями, погода 29 грудня вказує на погоду квітня.


У неділю до самого вечора в Олександрії буде триматися хмарна погода. Без опадів.

Температура повітря вдень --3, вночі -4. Атмосферний тиск становитиме 754-755 мм рт.ст. Вітер північний від 1.3 до 2.7 м/с.

Народний прогноз погоди: Цього дня вшановується пам’ять пророка Данила і трьох юнаків Ананія, Азарія і Мисаїла. У народі говорили, що “Ананій грудень квапить”. Згідно зі спостереженнями наших пращурів, якщо у цей день був іній, то через неділю слід було чекати теплої погоди. У давнину була традиція у цю ніч палити великі вогнища і проговорювати: “Розжени, Вогонь, пітьму, полякай холоднечу...” Таким чином люди сподівались пом'якшити зиму, щоб морози послабшали.


Весь день у понеділок в Олександрії буде хмарним. Без опадів.

Температура повітря вдень -4…-2, вночі -4. Атмосферний тиск становитиме 755 - 758 мм рт.ст. Вітер південний до 1,1 - 1,9 м/с.

Народний прогноз погоди: В останній день грудня вшановується пам’ять святителя Модеста, який у народі вважається покровителем худоби. У минулі часи цього дня відзначали чоловічі братчини (складчини) з пивом і м’ясом присвяченого святій тварині. Чим сильніші були морози, тим менше були можливі у майбутньому снігопади і заметілі. Погода цього дня вказує, якою буде погода в червні.


Фото"Pixabay"

Джерело"Синоптик"

0    714     28.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!