Новини

на попередню сторiнку

Біля Олександрії відкрили нову метанову заправку, яка знищує монополію постачання автогазу в місті та районі (фото, відео)

Біля Олександрії відкрили нову метанову заправку, яка знищує монополію постачання автогазу в місті та районі (фото, відео)

Цілодобова заправка для автогазу-метану потужністю 28 кубічних метрів на годину відкрилась у селі Войнівка Приютівської об’єднаної територіальної громади. Станція заправки складається з італійського обладнання та змонтована і обслуговуватиметься цілодобово місцевими працівниками. На відкритті побував виконуючий обов’язки старости Войнівки Приютівської об’єднаної територіальної громади Михайло Ручйов, який побажав розвитку новому виду діяльності підприємства.

«Вхідна ціна міськгазу на сьогодні від 14 до 15 гривень, наша ціна - 18-19 гривень. Зараз будемо займатися питанням, щоб вийти на тендер, щодо постачання газу оптом, через трейдера, а міськгаз буде розподіляти. Ціна вхідна буде десь 12 гривень. Тоді наша ціна буде приблизно 15-16 гривень», - повідомив засновник підприємства «ЛКВ-Груп» Костянтин Лазаренко.


За словами очільника нової заправки, майже 90% перевізників міста і району мають намір працювати на постійній основі, де вже укладені попередні договори на постачання. З 2 січня наступного року почнеться реалізація палива приватним особам.

З 28 грудня почнеться заправка двох автобусів для міських маршрутів №№ 11 і 12.


«Маємо намір розвивати цей напрямок, а на наступний рік плануємо надати демонстраційний трактор який буде працювати виключно на метані. Ведемо переговори з нашими колегами, аграрним підприємством «Техагропром», які вивчають комерційну пропозицію, щодо використання тракторів на метановому паливі», - уточнює засновник нового підприємства.

Нагадаємо, раніше постачанням метанового автогазу займалась лише одна фірма в Олександрії та Олександрійському районі, яка була фактично монополістом з постачання такого виду палива.0    4124     28.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!