Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині розпочала роботу інтелектуально-аналітична система відеоспостереження "Безпечна Кіровоградщина"

На Кіровоградщині розпочала роботу інтелектуально-аналітична система відеоспостереження

На Кіровоградщині розпочала роботу інтелектуально-аналітична система відеоспостереження "Безпечна Кіровоградщина" повідомляють "Олександрійські новини".  

Систему відеоспостереження з потужною аналітичною складовою Головне управління Національної поліції отримало наприкінці 2018 року. На створення вказаної системи виділено понад 1,6 мільйона гривень з обласного бюджету в рамках реалізації комплексної Програми профілактики злочинності в області на 2016-2020 роки та відповідних місцевих програм інформує офіційний сайт Кіровоградської обласної державної адміністрації.

За допомогою цієї системи можна буде відшукати транспортний засіб за номерним знаком або маркою, кольором, типом автомобіля, а це - сприятиме розкриттю правопорушень по «гарячих» слідах, оскільки більшість тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень скоюється з використанням автомобіля. Комплекси відеоспостереження також можуть виконувати функції запобігання злочинам, безпеки населення, охорони майна, техногенної безпеки, зниження рівня терористичних загроз тощо. Робота з розширення функцій та кількості зон покриття триває.

Відповідні комплекси відеоспостереження вже встановлено на виїздах з обласного центру в напрямку міст Знам’янка, Кривий Ріг, Миколаїв, Умань та села Соколівське Кропивницького району. Ще три таких комплекси та близько п'яти оглядових smart-камер планується встановити в обласному центрі до 14 січня 2019 року. Також придбано cloud-платформу для збору, обробки та накопичення відеоданих, сервер управління cloud-платформою, відеосервери зберігання даних, побудовано мережеву інфраструктуру.

Варто зазначити, що одну камеру з можливістю зчитувати номерні знаки встановлено у місті Гайворон, а також три оглядових smart-камери та одну роботизовану камеру.

Система відеоаналітики обласного центру налічує 16 відеокамер, 2 з яких мають функції розпізнавання номерних знаків та встановлені на виїзді з Кропивницького до міста Київ, 3 мають функції розпізнавання облич та встановлені в центральному сквері міста, 1 роботизована камера встановлена на площі Героїв майдану, інші 10 – оглядові.0    2915     28.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!