Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині поліція проводить попереджувальну роботу та виявлення фактів вирубки, транспортування та реалізації “новорічних красунь”

На Кіровоградщині поліція проводить попереджувальну роботу та виявлення фактів вирубки, транспортування та реалізації “новорічних красунь”

На Кіровоградщині поліція проводить попереджувальну роботу з виявлення фактів вирубки та реалізації новорічних ялинок повідомляють "Олександрійські новини".

У складі спільних мобільних груп поліцейські разом із працівниками екоінспекції, лісового господарства та представниками громадськості у передноворічний період проводять відповідні рейди інформує управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.

До проведення заходів у середньому за добу залучається більше 200 поліцейських, серед них інспектори груп реагування патрульної поліції та дільничні офіцери територіальних підрозділів, працівники управління патрульної поліції, роти поліції особливого призначення. 

Надають свою допомогу також військовослужбовці Нацгвардії та представники громадських формувань.

У рамках вжитих заходів вже перевірено більше 240 одиниць транспортних засобів і відпрацьовано понад 75 ринків. 

Виявлено понад півтора десятка фактів торгівлі хвойною продукцією у невстановлених місцях. Стосовно порушників складено адміністративні матеріали за ст. 160 КУпАП.

Робота у даному напрямку продовжується.

Поліцейські нагадують громадянам, що за незаконну порубку, пошкодження та знищення хвойних насаджень, а також порушення правил зберігання, перевезення та реалізації такої продукції законодавством передбачена адміністративна відповідальність (ст. 65, 152, 159, 160, 164 КУпАП), а саме – накладення штрафів від 5 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (у залежності від розміру заподіяної шкоди) та кримінальна – за ст. 246 КК України (незаконна порубка лісу).


0    2710     28.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!