Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський об’єднаний міський військовий комісаріат визначено одним з кращих у цьому році (фото)

Олександрійський об’єднаний міський військовий комісаріат визначено одним з кращих у цьому році (фото)

Олександрійський об’єднаний міський військовий комісаріат визначено одним з кращих повідомляють "Олександрійські новини".  

У Кіровоградському ОВК підбили підсумки діяльності військових комісаріатів області у 2018 році інформує офіційна сторінка фейсбук Олександрійського об’єднаного міського військового комісаріату

Захід проходив під керівництвом військового комісара Кіровоградського ОВК полковника Ярослава Кучера за участі військових комісарів районних (міських) військових комісаріатів області.

З доповідями перед присутніми виступили заступники військового комісара і начальники відділів Кіровоградського ОВК та поінформували про проведену роботу і досягнення військових комісаріатів області у 2018 році. Зокрема, за підсумками діяльності протягом 2018 року військовими комісаріатами Кіровоградської області було: призвано на строкову військову службу 1400 осіб; відібрано та направлено до навчальних центрів і військових частин 1279 кандидатів на військову службу за контрактом 57 із яких на посади офіцерського складу; проведено призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу в результаті якого відібрано та направлено на проходження підготовки у навчальних центрах Збройних Сил України 46 офіцерів запасу чоловічої та жіночої статі; направлено для вступу у вищі військові навчальні заклади - 196, а у військові ліцеї – 35 кандидатів; направлено на навчальні збори резервістів 1210 військовозобов’язаних.

Окрім зазначеного, військовими комісаріатами області протягом року виконувалися завдання із соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей, військово-патріотичного виховання, увічнення пам’яті загиблих військовослужбовців та інші визначенні чинним законодавством.

За результатами виконаних завдань визначено кращі військові комісаріати. Серед них Олександрійський об’єднаний міський військовий комісаріат - військовий комісар підполковник Балабуха О.С.

Фото с фейсбук сторінки Олександрійського ОМВК

0    3377     28.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!