Новини

на попередню сторiнку

«Трансенергоком» харчуватиме олександрійських школярів та дошкільнят на 1,3 мільйони гривень

«Трансенергоком» харчуватиме олександрійських школярів та дошкільнят на 1,3 мільйони гривень

Товариство «Трансенергоком» надаватиме послуги гарячого харчування дітей у олександрійському навчально-виховному комплексі «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19 - ДНЗ «Лісова казка» за 1 380 040 гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Як зазначено у протоколі засідання тендерного комітету навчального закладу, умовами застосування переговорної процедури є виконання законодавчих вимог. Це наступний крок який може здійснювати замовник закупівель після невдалого проведення відкритих торгів. Напередодні, двічі оголошувалась закупівля. Закупівля не відбувалась внаслідок того, що участь у відкритих торгах мала намір брати тільки одна фірма - ТОВ «Трансенергоком».

Представник учасника переговорної процедури ТОВ «Трансенергоком», підтвердив можливість виконання послуг з 1 січня до 31 грудня 2019 року. Обсяг закупівель складає 126 125 дітоднів на загальну вартість 1 380 040,00 грн, включно з податком на додану вартість.

Навчально-виховний комплекс працює з ТОВ «Трансенергоком» із вересня 2018 року. За інформацією працівників навчального закладу, надання послуг якісне. Інших заявників-конкурентів щодо організації гарячого харчування не надходило.
0    1088     26.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!