Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці і всі українці можуть більше заробляти, а не менше витрачати: Андрій Ніколаєнко

Олександрійці і всі українці можуть більше заробляти, а не менше витрачати: Андрій Ніколаєнко

Олександрійці мають змогу більше заробляти, а не менше витрачати, вважає керівник партії «Основа» Андрій Ніколаєнко. Про це він повідомив журналістам за результатами спілкування з жителями міста Олександрії, повідомляють «Олександрійські новини».

А.Ніколаєнко разом з однопартійцями спілкувались із людьми на центральному ринку, провели зустріч із керівництвом та трудовим колективом промислового підприємства міста.

«Що я для себе ставлю завданням – це забезпечити можливість тим, хто важко і багато працює в Україні, а таких багато і в місті Олександрії, гідну заробітну плату і як результат – мати можливість купувати за тим цінами, які є. Я, спілкуючись сьогодні з людьми в Олександрії, сказав, що потрібно навчитись не менше витрачати, а більше заробляти. І це завдання не тільки для певної людини і певного регіону, а для всієї країни», - зазначив А.Ніколаєнко.

А.Ніколаєнко, як співавтор «Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030», у якій запропоновані науково-обґрунтовані механізми швидкого зростання економіки України, зазначив, що іноземні партнери країни часто звертають увагу на те, що треба скорочувати витрати на соціальні потреби. «Нас вчать наші міжнародні фінансові кредитори, що, і як менше витрачати. І Україна починає менше витрачати на освіту, на медицину, на різні соціальні проекти. А треба навчитись, треба підійти до роботи державних інститутів так, щоб країна змогла більше заробляти. Якщо ми повернемось до тези, з якою каже виходить партія «Основа» - «Країна запрацює», то це і є відповідь на питання, яке хвилює всіх. Країна, працюючи, буде заробляти. А заробляючи - може дозволити кращий рівень соціального забезпечення.

Тоді дівчина, з якою ми спілкувались сьогодні на підприємстві в Олександрії, і яка прийшла на перше робоче місце, отримає більшу зарплату, і підприємець на ринку, не буде говорити, що немає покупців, що немає як заробити гроші. Партія «Основа» вбачає головною метою створення і реалізацію правильної державної політики, економічно-орієнтованої політики, яка змінить країну», - підкреслив А. Ніколаєнко.

Для того, щоб економіка міста і країни розвивалась, потрібні великі інвестиційні проекти з гідним рівнем заробітної плати. «І це допоможе отримати гарні перспективи і для міста, і для країни вцілому», - зазначив А.Ніколаєнко.

Шлях для відродження економіки лежить через розвиток промисловості та приватної активності підприємців. «Я вважаю, що необхідно дати правильні сигнали інвесторам. В історії України, наприклад на початку 2000-их років спеціальні економічні зони надали величезний поштовх для розвитку інвестування. Я вважаю потрібно повертатись до такої інвестиційно привабливої політики. Це буде повернення українських та іноземних інвесторів. До 2030 року ми можемо вийти на зростання економіки на рівні 5-6% в рік. Це амбітні, але цілком реальні темпи зростання», - вважає А. Ніколаєнко.0    727     26.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!