Новини

на попередню сторiнку

П’ять народних депутатів, що представляють Олександрію і Кіровоградщину, «визнали» у Росії

П’ять народних депутатів, що представляють Олександрію і Кіровоградщину, «визнали» у Росії

Народний депутат України Анатолій Кузьменко та народні депутати, що представляють регіон у парламенті, зокрема Іван Мірошніченко, Олександр Горбунов, Костянтин Яриніч, Станіслав Березкін включені у так званий «санкційний список» Російської федерації, повідомляють «Олександрійські новини».

Раніше до цього списку був внесений екс-очільник Кіровоградської обласної адміністрації, а нині Міністр України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш та вісім представників області у різних напрямках бізнесу.

До списку потрапив також нардеп-мажоритарник Олесь Довгий. Таким чином, до так званого «санкційного списку РФ» на сьогодні включені всі нардепи з Кіровоградщини і інші представники Кіровоградщини, що працюють у різних сферах промислового бізнесу.

Як пояснюється у тексті «Постановления», влада Російської Федерації 25 грудня розширила списки українських фізичних осіб та юридичних осіб, по відношенню до яких «застосовуються спеціальні економічні заходи".

Влада РФ пояснює такі дії «недружніми діями». До вже включених у список 322 фізичних осіб та 68 юридичних, додали ще 200. У так званому «санкційному списку» вже є нардепи практично всіх політичних рухів України та представників виконавчої влади вищого рівня.0    1662     26.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!