Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії сусіди навмисне викинули чоловіка з вікна дев'ятиповерхівки спального району міста

В Олександрії сусіди навмисне викинули чоловіка з вікна дев'ятиповерхівки спального району міста

Чоловік, який був учасником з'ясування відносин між сусідами, випав з вікна дев'ятиповерхівки на землю і розбився на смерть. Поліція офіційно підтвердила факт порушення кримінального провадження щодо умисного вбивства, повідомляють “Олександрійські новини”.

“Можемо підтвердити, що за фактом події, яка трапилася 20 грудня, порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України. Під час сварки сусідів чоловіка було викинуто з вікна”, —  повідомила Олена Переверзєва, представник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли про виявлення трупу загиблого надійшло до міської поліції одразу після події, ще 20 грудня.

У повідомленнях говорилось, що чоловік випав з вікна квартири по вул. 6-го Грудня, 141/1, яка знаходиться на восьмому поверсі. За інформацією місцевих жителів, яких цитують видання, у квартирі збиралися неблагополучні компанії. Сам чоловік вів аморальний спосіб життя. Зі слів жителів, він випав не сам, а йому «допомогли це зробити в ході сварки». Мешканця під’їзду виявили під балконами у напівроздягненому вигляді.

Фото "Pixabay"
0    2146     26.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!