Новини

на попередню сторiнку

Олександрієць в середині турнірної таблиці на міжрегіональному змаганні з плавання

Олександрієць в середині турнірної таблиці на міжрегіональному змаганні з плавання

Олександрієць Даниїл Дон, учень школи № 19 міста Олександрії, здобув високі спортивні результати під час VІІ традиційного міжрегіонального турніру з плавання «Україна-Центр» серед юнаків та дівчат 2002-2008 років народження, повідомляють «Олександрійські новини».

Змагання відбулися 20-21 грудня в місті Кропивницький, де талановитий хлопець виступив на дистанціях 50 метрів у вільному стилі та 50 метрів у брасі. Даниїл значно покращив свій особистий результат (50 м в/с – 39 сек.), що дозволило впевнено зайняти середину в загальній турнірній таблиці. Востаннє коли олександрійські спортсмени брали участь у таких змаганнях – це весна 2009 року. Тоді наші плавці під керівництвом тренерів Юрія Нагорного та Юрія Гавриленка впевнено зайняли призові місця та статус однієї з кращих команд області.

На сьогодні через відсутність в місті секції з плавання та тривалої перерви в роботі, через функціонування плавального басейну тільки в весняно-літне міжсезоння, об’єктивно в місті недостатньо є можливостей для розвитку спортивного плавання. Лише завдяки зацікавленості батьків та ентузіазму тренера Юрія Гавриленка вдалося підготувати кількох плавців, що можуть вийти зі своїми результатами на обласний рівень.

На грудневих змаганнях Олександрію представив лише один спортсмен. Але і батьки, і діти, і тренери плекають надію, що міська влада зацікавиться та підтримає розвиток спортивного плавання, щоб на наступних змаганнях в грудні 2019 року олександрійці виступили повноцінною командою.

 На фото: суддя змагань О. Осадченко вручає Даниїлу цінний подарунок як учаснику міжрегіонального турніру з плавання «Україна-Центр».
0    1649     24.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!