Новини

на попередню сторiнку

Кіровоградщина є лідером в Україні з отримання державних компенсацій аграріям за нову техніку

Кіровоградщина є лідером в Україні з отримання державних компенсацій аграріям за нову техніку

Кіровоградщина на першому місці в Україні по програмі відшкодування щодо придбання сільськогосподарської техніки через Державний банк «ПриватБанк» аграрним підприємствам, повідомляють «Олександрійські новини».

«З початку нинішнього року через Кіровоградську філію ПриватБанку було подано 650 заявок на компенсації. Найбільша кількість заявок, а саме 382, було подано на компенсацію 25% відсотків вартості сільськогосподарської техніки. Кіровоградська філія утримує лідируючі позиції серед колег із інших регіонів по кількості поданих заявок на компенсацію», - повідомила прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області.

ПриватБанк долучився до державних програм компенсацій, що працюють в агросекторі, у 2017 році. Частка банку в подачі заявок на компенсацію за вітчизняну техніку становила 51% від обсягів усіх банків, що беруть участь у програмі.

У 2018 році українські аграрії придбали за допомогою ПриватБанку вітчизняної агротехніки на 1,5 млрд грн. Як повідомив ПриватБанк, загалом цього року за п’ятьма державними програмами компенсацій для аграріїв банк подав реєстрів на державні компенсації вже на понад 400 млн грн, що у 5 разів перевищує суму минулого року. Найбільш затребуваними стали компенсації за придбання вітчизняної техніки та обладнання в розмірах 25% та 15% вартості. Також стають дедалі популярнішими програми відшкодування витрат за придбане насіння та компенсація відсотків за кредитами для фермерів.


0    2382     21.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!