Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії заборонили паління на роботі та призначили депутатів слідкувати за “тютюновим” порушеннями

В Олександрії заборонили паління на роботі та призначили депутатів слідкувати за “тютюновим” порушеннями

В Олександрії заборонили куріння тютюну на робочих місцях та в приміщеннях будівель, які належать до комунальної власності, повідомляють «Олександрійські новини».

Рішення міської ради прийнято на засіданні сесії, яка відбувається сьогодні, 21 грудня. Рішення має назву “Про заборону куріння на робочих місцях, в приміщеннях та на території підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності”. 

У тексті рішення щодо обмежень вживання тютюнових виробім минулої редакції від 30 квітня 2010 року, єдиним винятком для тих, хто палить, були «спеціально для цього відведені місця». У рішенні, яке ухвалила міська рада обмеження паління встановлено «на робочих місцях, в приміщеннях та на території підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності». Із заборони виведено «будівлі», а формулювання тексту натякає, що наразі обмеження чинне тільки для комунальних юридичних осіб: підприємств, установ, організацій. Орендовані приміщення, імовірно, під нову заборону не підпадатимуть, оскільки там працюють юридичні особи, які є приватниками. Не виключено, що на частині орендованих площ приміщень, паління заборонено не буде, а тільки у тій частині будинку, де працюють комунальники.

Контролювати процес «паління-непаління» покладено у рішенні депутатів на керуючого справами Володимира Чеботарьова та постійну депутатську мандатну комісію.

Нагадаємо, раніше місцеві ЗМІ оприлюднили інформацію про бажання влади ухвалити нове “антитютюнове” рішення.

0    1217     21.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!