Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії до 15 березня 2019 року створять дільничні виборчі комісії з виборів Президента

В Олександрії до 15 березня 2019 року створять дільничні виборчі комісії з виборів Президента

Утворення дільничних виборчих комісій звичайних та спеціальних виборчих дільниць в Олександрії має відбутися не пізніше, ніж до 12 березня, повідомляють «Олександрійські новини». Такі терміни встановлені для всіх територій України Календарним планом Центральної виборчої комісії, який затверджений Центральною виборчою комісією.

За Календарним планом ЦВК та нормами закону, не пізніше як на другий день після дня прийняття рішення про утворення дільничної виборчої комісії, має відбутися проведення першого засідання дільничної виборчої комісії.

Журналісти «Олександрійських новин» також проаналізували найцікавіші моменти Календарного плану та дати, коли мають відбутися найголовніші події:

• Висування кандидатів на пост Президента України розпочинається з першого дня виборчого процесу та закінчується за п’ятдесят п’ять днів до дня виборів, тобто з 31 грудня 2018 року до 3 лютого 2019 року включно. Таке висування передбачено як політичними партіями так громадянами України шляхом само висування.

• До 18 лютого 2019 року утворюються окружні виборчі комісії.

• З 29 березня має бути заборонено оприлюднення чи поширення в інший спосіб результатів опитування громадської думки, пов’язаного з виборами, в тому числі щодо партій – суб’єктів виборчого процесу та кандидатів на пост Президента України.

• Проведення голосування – з 8 до 20 години 31 березня 2019 року.

• До 10 квітня має відбутися встановлення результатів голосування у день виборів Президента України та складення відповідного протоколу Центральною виборчою комісією.

• Вступ на пост новообраного Президента України має відбутися не пізніш, як через 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів.

0    947     21.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!