Новини

на попередню сторiнку

Підприємство, яке стало управителем будинків в Олександрії, має 2700000 гривень боргів з податків

Підприємство, яке стало управителем будинків в Олександрії, має 2700000 гривень боргів з податків

Комунальне підприємство, що визнане міською владою управителем будинків, які не створили об’єднання співвласників, має податковий борг у розмірі 2,7 мільйонів гривень. Відповідна заборгованість зафіксована станом на 1 листопада 2018 року у розділі «податковий борг» аналітичної системи YouControl, повідомляють «Олександрійські новини».

Заборгованість станом на 18 грудня підтверджує сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» Державної фіскальної служби України. Сервіс зазначає, що «станом на 18.12.2018 платник податків має податковий борг та відповідно до пункту 88.2 статті 88 Податкового кодексу України у органів державної податкової служби виникло право податкової застави на майно такого платника».

За даними аналітичної системи YouControl, підприємство має активи у розмірі 1,1 мільярда гривень, а розмір виручки за 2017 рік склав за рік від 12 до 13 мільйона гривень.

Нагадаємо, нещодавно виконавчий комітет ухвалив рішення за яким у багатоквартирних будинках де не створено об’єднань співвласників, визначено управителів будинків.

Для будинків в місті Олександрії управителем призначено за результатами конкурсу комунальне підприємство «Житлогосп». В селищі Пантаївка – приватне підприємство «ПобутСервісПром».


0    1058     20.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!