Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцям, які сплатили за газ після 1 листопада не “Нафтогазу України”, повернуть гроші

Олександрійцям, які сплатили за газ після 1 листопада не “Нафтогазу України”, повернуть гроші

Кошти, перераховані олександрійськими споживачами випадково на рахунок колишнього постачальника "Центргаз", будуть повернуті на картку громадянина після проведення звірки в абонвідділах, повідомляють “Олександрійські новини”.

"З 1 листопада 2018 року за природний газ необхідно розраховуватись з компанією "Нафтогаз України". Оплата за спожитий газ до цієї дати має надійти на рахунки колишнього постачальника”, — прокоментував ситуацію заступник директора філії "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" Сергій Дробко, якого цитує офіційний сайт обласної державної адміністрації.

"Укладення договору відбувається шляхом підписання надісланої заяви або сплати нового рахунку за газ, який надійде від нової компанії у грудні", - пояснив він. 

"Для споживача нічого не змінилося. Як і раніше, кожен щомісяця отримуватиме платіжку на оплату послуг та надаватиме показники з 1 по 5 число на ті ж засоби комунікації. Крім цього, для зручності компанія додатково відкрила телефон гарячої лінії 0-800-215-515", - наголосив С.Дробко. Громадяни продовжують обслуговуватись в тих самих абонвідділах.

Заступник керівника філії нагадав, що відповідно до урядової постанови №867 від 19 жовтня 2018 року постачальника природного газу на території Кіровоградської області було змінено. З 1 листопада поточного року обов’язки з постачання природного газу покладено на газопостачальну компанію "Нафтогаз України". З цієї ж дати змінена ціна на газ для населення, яка складає 8,55 грн. за кубометр газу. Як запевнив Сергій Дробко, жодних додаткових місцевих добавок до ціни не буде.


0    1880     20.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!