Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці отримають квитанції із новими рахунками для сплати за електроенергію у лютому 2019 року

Олександрійці отримають квитанції із новими рахунками для сплати за електроенергію у лютому 2019 року

Додаткових дій, в тому числі спеціального підписання договору для отримання послуг з постачання електричної енергії, робити не потрібно, у зв'язку з розділенням послуг постачання та розподілу електричної енергії. Тарифи на електрику не зміняться, а розрахуватись за спожиту електроенергію у 2018 році треба з “Кіровоградобленерго”, повідомляють “Олександрійські новини”.

“З нового року і в подальшому розрахунки за послуги проводитимуться з ТОВ "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія". Директор нової компанії Олег Валентий повідомив, що усім споживачам розіслано бланки заяв про приєднання до розподільчих мереж, які слід підписати і направити до "Кіровоградобленерго". Разом з тим, оплативши рахунок, громадянин автоматично стає споживачем компанії. Квитанції з новими рахунками компанії населення отримає у лютому.

Постачання універсальної послуги буде здійснюватись по тарифу, що затверджено НКРЕ, для побутових і непобутових споживачів.

"Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія" видаватиме побутовим споживачам один рахунок на оплату, який буде включати вартість електроенергії та її транспортування. Вартість послуги при цьому залишається незмінною. Зберігаються також пільги і субсидії," – підкреслив Олег Валентий. "Ціна на універсальну послугу для побутових та юридичних споживачів різнитиметься. З тарифами можна ознайомитись на веб-сайті компанії", —  повідомляє сайт Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Фото "Pixabay"


0    1117     20.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!