Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії вперше визначили управителів багатоквартирних будинків

В Олександрії вперше визначили управителів багатоквартирних будинків

Управителями будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків визначено комунальний «Житлогосп» і приватний «ПобутСервісПром», повідомляють «Олександрійські новини».

На конкурс подано тільки дві заявки, отже комунальне підприємство буде з 2019 року обслуговувати всі будинки в місті Олександрії, а саме на західній, східній частині міста та в мікрорайонах Байдаківський і Перемозький. В селищі Пантаївка працюватиме управителем будинків приватне підприємство «ПобутСервісПром». відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради. Як зазначалось на засіданні виконкому, результати конкурсу затверджені протоколом засідання конкурсної комісії 6 грудня..

Відповідно до українського законодавства, управителем багатоквартирного будинку може бути фізична особа — підприємець або юридична особа. Комерсанти або реформовані комунальники, за договором із співвласниками, забезпечують належне утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території та належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб.

Фото "Pixabay"
0    859     20.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!