Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська громада Православної церкви України привітала одного з вірян Миколая після урочистого богослужіння (фото)

Олександрійська громада Православної церкви України привітала одного з вірян Миколая після урочистого богослужіння (фото)

Після богослужіння на День Святого Миколая, 19 грудня, віряни та благочинний міста Олександрії та Олександрійського району ієрей Сергій Яровий привітали одного із вірних. Він має таке ж ім’я — Миколай — як і відомий християнський святий, повідомляють «Олександрійські новини».

Богослужіння відбулось у день Святого Миколая. Віряни вітали один одного із створенням Української Православної Церкви та молилися за єднання.

«Українці з давніх часів просили допомоги у Святого Миколая Чудотворця. Він є заступником, святим, який допомагає зцілювати, одарювати людину, яка щиро працює та діє по правді, виконує Божі заповіді. Святий Миколай — це реальна історична постать, він захищав істинну християнську віру, за часів жорстокого імператора Діоклетіана. Миколай завжди перемагав своїх опонентів завдяки своїй вірі і впевненості. Нам треба така ж сила віри у тому, що ми можемо об’єднатися і подолати всі ті негаразди, всі розбіжності, які є і будувати нову церковну громаду у всій Україні і в нашому місті», — прокоментував подію благочинний міста Олександрії та Олександрійського району ієрей Сергій Яровий.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Храм Христа Спасителя запрошує жителів Олександрії та Олександрійського району, всіх вірних до богослужіння на День Святого Миколая, 19 грудня.
0    960     19.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!