Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії засвітила вогні жива новорічна ялинка із купою дітвори, янголом і Святим Миколаєм (фото)

В Олександрії засвітила вогні жива новорічна ялинка із купою дітвори, янголом і Святим Миколаєм (фото)

В Олександрії засвітила святкові вогні районна ялинка, яка знаходиться в центрі міста. Ялинка є натуральною і її висота сягає триповерхового будинку. Відкриття ялинки відбулось сьогодні ввечері, 19 січня, повідомляють «Олександрійські новини».

На відкриття ялинки були офіційні особи – голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко та керівник апарату Олександрійської районної державної адміністрації Олександр Лисенко, які запалили вогні новорічної живої красуні.

Інтрига цьогорічного заходу була у протистоянні Баби Яги із дітьми. Почувши сміх дітей та їх заклики на допомогу, до дітвори прийшов Святий Миколай. Разом із янголом Святий Миколай зміг перетворити злу Ягу у добру людину.

Всі дітки, які поводили себе гарно та просили Миколая про подарунки, отримали їх біля ялинки. Організували захід колектив Олександрійського районного будинку культури та Центральної районної бібліотеки.

Перший новорічний захід відбудеться в Олександрійському районному будинку культури 21 грудня о 14.00. Його проведуть для дітей з інвалідністю. 27 грудня планується проведення великого районного заходу для дітей працівників закладів Олександрійщини.

Фото Юлії Єлсукової

0    1254     19.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!