Новини

на попередню сторiнку

У Центрі зайнятості порахували, що вони профорієнтували за місяць 800 олександрійців

У Центрі зайнятості порахували, що вони профорієнтували за місяць 800 олександрійців

З 12 листопада по 12 грудня на Олександрійщині проходив місячник з профорієнтації молоді «Твоя кар’єра починається сьогодні». Загалом у профорієнтаційних заходах, що проходили у рамках місячника, взяло участь понад 800 мешканців Олександрійщини, повідомляють «Олександрійські новини».

«Під час місячника профорієнтації учні відвідали один з кращих цукрових заводів України ТОВ «Олександрійський цукровий завод», побували на презентації Олександрійського медичного училища та Олександрійського професійного ліцею… Діти мали можливість безпосередньо познайомитися з різноманітними професіями, та, можливо, в майбутньому обрати собі професію до душі», - уточнила Олена Клочко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Дітям, які не визначилися з вибором майбутньої професії, було запропоновано пройти профорієнтаційне тестування на веб-платформі з профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Фахівці з профорієнтації надавали консультації за результатами обстеження, спільно з випускниками розробляли перспективний профорієнтаційний план дій.

0    860     18.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!