Новини

на попередню сторiнку

Олександрійських чиновників попередили про небезпеку повернути подарунки від Святого Миколая

Олександрійських чиновників попередили про небезпеку повернути подарунки від Святого Миколая

Олександрійським чиновникам, які виконують державні функції та служать у органах місцевого самоврядування, не варто брати коштовні подарунки від «новорічного зайчика, ельфів, гномів та звичайно від улюбленого Святого Миколая», оскільки подарунок вартістю більше 1921 гривні доведеться повернути. Про це пишуть «Олександрійьскі новини» з посиланням на сторінку у фейсбук Нацагенства.

«Шановний Святий Миколаю та всі, хто передає через нього привітання суб’єктам декларування!

Нагадуємо вам, що вашу безмежну щедрість при виборі подарунка особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняним до них особам варто проявляти лише до близьких осіб. В іншому випадку подарунок на суму від 1 921 грн доведеться повернути Святому Миколаю назад.

Нагадуємо також про заборону таким особам одержувати подарунки від підлеглих. Тому аби не завдати своїм керівникам зайвого клопоту у вигляді протоколу про адміністративне правопорушення, не спокушайте їх своїми подарунками.

Бажаємо вам, щоб вашим фінансовим можливостям у наступному році приємно здивувався навіть Святий Миколай!», - повідомляє НАЗК.

Також на сторінці НАЗК є пост, спрямований до суб’єктів декларування:

«Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство вітає вас із прийдешнім світлим святом дитинства – Днем Святого Миколая!

Зимові свята – це період, коли всі ми радіємо пухнастому снігу, загадуємо бажання та чекаємо на подарунки. Це період казкових див та трішечки дивацтва.

Саме в цей час у вас, шановні суб’єкти декларування, можуть з’явитися подарунки від бабусь, дідусів, новорічного зайчика, ельфів, гномів та звичайно від улюбленого Святого Миколая. Адже він нагороджує всіх, хто натхненно та сумлінно працював протягом року, приносив користь ближньому та був чемним.

Тому нагадуємо! Знайшовши під подушкою золотий годинник, сумочку від дому Prada або ключ від новенького автомобіля, не забудьте вказати про це у декларації.

Якщо Святий Миколай привітав вас на суму, що перевищує 8 810 грн, не забудьте вказати його у декларації за 2018 рік. Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані ми чекаємо до 29 грудня від тих, хто у цьому році заслужив винагороду на суму понад 88 100 грн.

А найбільш чемним нагадуємо, що подарунки у вигляді цінного рухомого майна на суму понад 176 200 грн ми очікуємо знайти у розділі «Цінне рухоме майно».

Бажаємо вам, щоб ваші мрії обов’язково збувались!»


0    1278     18.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!