Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцям, як і всім українцям стала доступна портальна версія Великої української енциклопедії

Олександрійцям, як і всім українцям стала доступна портальна версія Великої української енциклопедії

Олександрійцям, як і всім українцям презентували портальну версію Великої української енциклопедії повідомляють "Олександрійські новини".  

13 грудня 2018 року, у день святого апостола Андрія Первозванного, колектив Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» презентував портальну версію Великої української енциклопедії - е-ВУЕ. Про це повідомляють на сайті  "Енциклопедичне видавництво".

е-ВУЕ - універсальна, науково-популярна, мультимедійна енциклопедія з багатим ілюстративним (світлини, карти, схеми, графіки, діаграми, креслення, малюнки, рисунки), аудіо- та відеоматеріалом, що інтегрується з текстом.

Статті е-ВУЕ формуються як авторські рубриковані ілюстровані лонґріди з елементами інклюзії (на порталі розміщуються аудіо версії статей, що доступні користувачам із порушенням зору).

«Велика українська енциклопедія» — багатотомне (орієнтовно в 30 томах) видання, підготовка якого в паперовій та електронній версіях триває з 2013 року. Заплановано близько 80 тисяч статей. Основну мету створення енциклопедії на сайті установи формулюють так: «подати для найширшого читацького загалу в стислій і доступній формі системний набір сучасних достовірних наукових відомостей з усіх галузей людських знань у зручному для користування форматі, адекватному модерному розвиткові інформаційних технологій». У 2016 році вийшов друком перший том «Великої української енциклопедії» (А-Акц). Проект реалізовуватиметься до 2026 року.


0    1280     18.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!